http://nightcolor.snob.tv
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالبوابةجستجوأحدث الصورثبت نامورود
این سایت انتقال پیدا کرده به www.nightcolor.ir
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
المواضيع الأخيرة
» جواهرات لوکس
آلن دلون ... Emptyالأحد مايو 08, 2011 4:33 am من طرف bahar banou

» vpnرایگان
آلن دلون ... Emptyالسبت مايو 07, 2011 1:02 pm من طرف admin

» ایران در 50 سال آینده
آلن دلون ... Emptyالأربعاء مايو 04, 2011 11:44 am من طرف sanaz

» چند حقیقت که پشت عادات ما نهفته است
آلن دلون ... Emptyالأربعاء مايو 04, 2011 11:28 am من طرف sanaz

» پدیده های غیرقابل توجیه دنیا
آلن دلون ... Emptyالأربعاء مايو 04, 2011 11:24 am من طرف sanaz

» آخرین اندرز كورش به هنگام درگذشت
آلن دلون ... Emptyالأربعاء مايو 04, 2011 11:15 am من طرف sanaz

» بگو مگوي‌ نيوتن‌ و انيشتين‌
آلن دلون ... Emptyالأربعاء مايو 04, 2011 10:53 am من طرف sanaz

» اس ام اس عاشقانه جدید و کم یاب
آلن دلون ... Emptyالثلاثاء مايو 03, 2011 4:14 pm من طرف sanaz

» اس ام اس های خنده دار و سرکاری
آلن دلون ... Emptyالثلاثاء مايو 03, 2011 3:55 pm من طرف sanaz

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
sanaz - 193
آلن دلون ... I_vote_rcapآلن دلون ... I_voting_barآلن دلون ... I_vote_lcap 
admin - 140
bahar banou - 49
دهخدا - 1
تبلیغات در سایت
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

شاطر | 

آلن دلون ...

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
admin
ناظم فورم
ناظم فورم
admin

تعداد پستها : 140
سن شما : 37

آلن دلون ... Vide
پستعنوان: آلن دلون ...   آلن دلون ... Emptyالإثنين مايو 02, 2011 3:13 pm

وی در ۸ نوامبر سال ۱۹۳۵ در‹‹سو›› شهرکی کوچک در حوالی پاریس به دنیا آمد. نام پدرش ‹‹فابیان›› و مادرش ‹‹ادیت›› ... زمانی که ۴ سال بیشتر سن نداشت، پدر ومادرش از هم جدا شدند و به ناچاری سرپرستی اش به خانواده دیگری واگذار شد، او در خانه ای رشد کرد که روبروی زندان بود. هنگامی که پس از چند سال پدر و مادر خوانده اش طی حادثه ای کشته شدند، وی دوباره تحت سرپرستی مادرش که با یک قصاب ازدواج کرده بود، قرار گرفت. او در دوران کودکی به دوچرخه سواری، فوتبال و رفتن به سینما علاقه ی وافری داشت،او دوران تحصیل خود را در مدارس کاتولیگ گذرارند و از آنجا که پسر پر شروشوری بود، ده، دوازده بار از مدرسه اخراج شد و در ۱۵ سالگی به کلی درس و تحصیل را ترک کرد، پس به ناچار نا پدری اش او را به مغازه ی قصابی برد تا این حرفه را بیاموزد، اما آلن هیچ علاقه ای به این حرفه نداشت و در ۱۷ سالگی خانه را ترک کرد و به ارتش پیوست.وی در اتریش در یگان تفنگداران دریایی به عنوان چترباز به خدمت ادامه داد و در سال ۱۹۵۴ در جنگ هند و چین حضور داشت. او دوران خدمت خود را در ارتش با اشتیاق ادامه داد. آلن در مورد خاطرات آن زمان می گوید: ‹‹ در آنجا دوستانی پیدا کردم، کسانی که با آن ها حرف می زدم و به حرف هایم گوش می دادند ››.
آلن در سال۱۹۵۶ از خدمت ترخیص شد و به عنوان باربر در بازار ‹‹له آل›› و سپس نیز به عنوان پیش خدمت در کافه های پاریس به کار پرداخت. او دامد ثابتی نداشت ومستقل از خانواده زندگی می کرد، طی همین مدت با بسیاری از بازیگران که به کافه محل کارش رفت وآمد داشتند، آشنا شد، یکی ازاین بازیگران ‹‹ژان کلود بریالی›› بود. آنهایی که در درباره ی زندگی او تحقیق کردند میگویند او با دنیای زیر زمینی جنایتکاران در ارتباط بوده ومدتی هم با آنها زندگی می کرد. این دو دوست در سال ۱۹۵۷ تصمیم گرفتند با هم به جشنواره فیلم کن بروند. این تصمیم، زندگی آلن را برای همیشه تغییر داد، آلن یک آدم معمولی بود که هیچ گونه تجربه ی بازیگری نداشت و آن شب هم با یک دست لباس کرایه ای به جشنواره رفته بود. اما پیش از بازگشت از جشنواره، به یک سوپراستار تبدیل شده بود. چهره ی فوق العاده جذاب اودر آن مجلس کاملا سرامد همگان بود، در آنجا بود که کارگردانان مختلف به سراغ او آمدند و او بیشتر در نقش دزد ویا آدم کش اجیرشده را بازی می کرد.وی در سال۱۹۵۹با بازیگرمعروف زن فرانسه‹‹ رومی اشنایدر›› ازدواج کرد، اما در سال ۱۹۶۴ نامزدی خود را با او به هم زد و در اوت سال ۱۹۶۴ با‹‹ناتالی کانووا›› ازدوج کرد و در سال ۱۹۶۵ صاحب فرزندی به نام ‹‹آنتونی›› شد.این زوج در سال ۱۹۶۹ از هم طلاق گرفتند.
ودر دهه ۱۹۷۰ علاوه بر بازی در فیلم ها، دومیمن کمپانی فیلم خود را تاسیس کرد و به جمع آوری ثروت پرداخت. وی دیگر یکی از ثروتمندان جهان بود و فیلم هایی که تهیه می کرد آرم AD را داشتند. او سپس یک شرکت هواپیمایی را تاسیس کرد و بخشی از ثروت خود را در زمینه ی مورد علاقه اش، یعنی جمع آوری آثار هنری و پرورش اسب های مسابقه سرمایه گذاری کرد. گنجینه شخصی او کم نظیر است و صاحب عتیقه هایی است که بسیاری ازآنها رادر موزه ها به تماشا گذاشته است. او در دهه۱۹۸۰ به سوئیس نقل مکان کردوگفت که زندگی درحکومت ‹‹سوسیالیستی›› فرانسه را دوست ندارد.ناگفته نماند که وی از ازدواج دوم خود با ‹‹رزالی فان بریمن›› صاحب سه فرزند است.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

آلن دلون ...

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1