http://nightcolor.snob.tv
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

http://nightcolor.snob.tv

الرئيسيةالبوابةجستجوأحدث الصورثبت نامورود
این سایت انتقال پیدا کرده به www.nightcolor.ir
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
المواضيع الأخيرة
» جواهرات لوکس
آرنولد شوارزنگر  Emptyالأحد مايو 08, 2011 4:33 am من طرف bahar banou

» vpnرایگان
آرنولد شوارزنگر  Emptyالسبت مايو 07, 2011 1:02 pm من طرف admin

» ایران در 50 سال آینده
آرنولد شوارزنگر  Emptyالأربعاء مايو 04, 2011 11:44 am من طرف sanaz

» چند حقیقت که پشت عادات ما نهفته است
آرنولد شوارزنگر  Emptyالأربعاء مايو 04, 2011 11:28 am من طرف sanaz

» پدیده های غیرقابل توجیه دنیا
آرنولد شوارزنگر  Emptyالأربعاء مايو 04, 2011 11:24 am من طرف sanaz

» آخرین اندرز كورش به هنگام درگذشت
آرنولد شوارزنگر  Emptyالأربعاء مايو 04, 2011 11:15 am من طرف sanaz

» بگو مگوي‌ نيوتن‌ و انيشتين‌
آرنولد شوارزنگر  Emptyالأربعاء مايو 04, 2011 10:53 am من طرف sanaz

» اس ام اس عاشقانه جدید و کم یاب
آرنولد شوارزنگر  Emptyالثلاثاء مايو 03, 2011 4:14 pm من طرف sanaz

» اس ام اس های خنده دار و سرکاری
آرنولد شوارزنگر  Emptyالثلاثاء مايو 03, 2011 3:55 pm من طرف sanaz

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
sanaz - 193
آرنولد شوارزنگر  I_vote_rcapآرنولد شوارزنگر  I_voting_barآرنولد شوارزنگر  I_vote_lcap 
admin - 140
آرنولد شوارزنگر  I_vote_rcapآرنولد شوارزنگر  I_voting_barآرنولد شوارزنگر  I_vote_lcap 
bahar banou - 49
دهخدا - 1
تبلیغات در سایت
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

شاطر | 

آرنولد شوارزنگر

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
admin
ناظم فورم
ناظم فورم
admin

تعداد پستها : 140
سن شما : 37

آرنولد شوارزنگر  Vide
پستعنوان: آرنولد شوارزنگر    آرنولد شوارزنگر  Emptyالإثنين مايو 02, 2011 3:11 pm

آرنولد آلویس شوارزنگر ۳۰ ژوئیه سال ۱۹۴۷ در اتریش به دنیا آمد.
شوارزنگر در اتریش به دنیا آمد، مدت زیادی در آلمان زندگی کرد و همواره موفقیت‌هایش را مدیون یک اتریشی-آلمانی زبان می‌داند. پدر او گوستاو شوارزنگر افسر پلیس نازی و مادرش آرلیا جادرنی بود. وی همسر ماریا شرایور بانوی اول کالیفرنیا و خواهرزاده جان اف کندی است.
وی در سال ۱۹۶۵ در ۱۸ سالگی وارد ارتش اتریش شد و یک سال از عمر خود را در آنجا گذراند و در آنجا بیشتر ورزش بدن‌سازی می‌کرد. چندی بعد او اتریش را ترک کرد و به آلمان رفت.
او در سپتامبر ۱۹۶۸ وارد آمریکا شد در حالی که پول کمی داشت و زبان انگلیسی را در حد ابتدایی بلد بود و در سال ۱۹۸۳ شهروند آمریکا شد. در طول این مدت، در سال ۱۹۷۹، لیسانس خود را گرفت.
در سال ۱۹۷۷ زندگینامه او تحت نام آرنولد: تحصیلات یک بدن ساز منتشر شد. شوارزنگر در سال ۱۹۹۷ در نظرسنجی مجله معتبر ایمپایر عنوان بیستمین بازیگر تمام ادوار سینما را به خود اختصاص داد.
همچنین وی را به عنوان بزرگ‌ترین بازیگر اکشن به مدد فیلم‌های موفقی چون ترمیناتور، دروغ‌های حقیقی، یادآوری مطلق، کوماندو، پاک کننده کونان و ... می‌شناسند. نام وی در کتاب رکوردهای گینس به عنوان بزرگ‌ترین بدن بشریت در تاریخ ثبت شده‌است.
آرنولد در سال ۲۰۰۰ یکی از بیست چهره مشهور قرن جدید شناخته شد. او در سال ۲۰۰۳ بعد از تصدی فرمانداری کالیفرنیا به عنوان موفقترین مهاجر تاریخ آمریکا شناخته شد.
او در ۷ اکتبر سال ۲۰۰۳ به جای گری دیویس فرماندار کالیفرنیا شد و در ۱۷ نوامبر ۲۰۰۳ سوگند خورد تا راه گری دیویس را ادامه دهد. در ۱۶ سپتامبر ۲۰۰۵ اعلام کرد که می‌خواهد در سال ۲۰۰۶ دوباره فرماندار کالیفرنیا شود.
او در سال ۲۰۰۵ بهترین و محبوبترین سیاستمدار سال انتخاب شد. مردم از او به عنوان فرشته نجات کالیفرنیا نام می‌بردند که همانند ترمیناتور با مشکلات مبارزه می‌کند.
مردم به او القابی چون درخت زیتون اتریشی، نابودگر، گاورنِیتور به معنای فرماندار و ترمینِیتور داده‌اند، او در جوانی در پرورش اندام شهرت زیادی کسب کرد.
آرنولد یکی از پردرآمدترین بازیگران هالیوود و دریافت کننده بیشترین دستمزد در تاریخ هالیوود در سال ۲۰۰۳ برای فیلم ترمیناتور ۳ به مبلغ ۳۰ میلیون دلار است.
● برخی از آثار هنری آرنولد شوارزنگر:
▪ نابودگر
▪ نابودگر ۲: روز قضاوت
▪ نابودگر ۳: انقلاب ماشین‌ها
▪ پایان روزها
▪ تخریب موازی
▪ دروغ‌های حقیقی
▪ غارتگر
▪ کونان: ویرانگر
▪ کونان: بیگانه
▪ داغ سرخ
▪ هرکول در نیویورک