http://nightcolor.snob.tv
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالبوابةجستجوأحدث الصورثبت نامورود
این سایت انتقال پیدا کرده به www.nightcolor.ir
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
المواضيع الأخيرة
» جواهرات لوکس
قوانین سایت Emptyالأحد مايو 08, 2011 4:33 am من طرف bahar banou

» vpnرایگان
قوانین سایت Emptyالسبت مايو 07, 2011 1:02 pm من طرف admin

» ایران در 50 سال آینده
قوانین سایت Emptyالأربعاء مايو 04, 2011 11:44 am من طرف sanaz

» چند حقیقت که پشت عادات ما نهفته است
قوانین سایت Emptyالأربعاء مايو 04, 2011 11:28 am من طرف sanaz

» پدیده های غیرقابل توجیه دنیا
قوانین سایت Emptyالأربعاء مايو 04, 2011 11:24 am من طرف sanaz

» آخرین اندرز كورش به هنگام درگذشت
قوانین سایت Emptyالأربعاء مايو 04, 2011 11:15 am من طرف sanaz

» بگو مگوي‌ نيوتن‌ و انيشتين‌
قوانین سایت Emptyالأربعاء مايو 04, 2011 10:53 am من طرف sanaz

» اس ام اس عاشقانه جدید و کم یاب
قوانین سایت Emptyالثلاثاء مايو 03, 2011 4:14 pm من طرف sanaz

» اس ام اس های خنده دار و سرکاری
قوانین سایت Emptyالثلاثاء مايو 03, 2011 3:55 pm من طرف sanaz

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
sanaz - 193
قوانین سایت I_vote_rcapقوانین سایت I_voting_barقوانین سایت I_vote_lcap 
admin - 140
bahar banou - 49
دهخدا - 1
مواضيع مماثلة
    تبلیغات در سایت
    ورود
    نام كاربر:
    كلمه رمز:
    ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
    :: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

شاطر | 

قوانین سایت

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي اذهب الى الأسفل 
    نويسندهپيام
    admin
    ناظم فورم
    ناظم فورم
    admin

تعداد پستها : 140
    سن شما : 37

قوانین سایت Vide
    پستعنوان: قوانین سایت   قوانین سایت Emptyالخميس أبريل 28, 2011 6:02 pm

قانون شماره 1) تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب و استفاده از آواتار های نامناسب ، اكانت آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد همچنين پس از عضويت امكان لغو عضويت توسط كاربر و يا مدير وجود نخواهد داشت.

قانون شماره 2) کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال پيغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب ، اكانت آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.

قانون شماره 3) کاربران مي بايست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيغامهاي خود از يک موضوع مناسب استفاده نمايند. اين موضوع مي بايست در رابطه با سوال ، مشکل و يا پيغام ايشان باشد. در غير اينصورت در حالتي که کاربر جديد باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر اين موضوع توسط کاربران چه جديد و چه قديم ، برخورد جدي خواهد شد. از انتخاب عناويني از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يك برنامه ، چطوري ميتونم ، كرك برنامه و جملاتي شبيه به اين پيغامها جدا خودداري نماييد كه طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد. راهنمايي در اين زمينه :‌براي انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات كليدي سوال خود استفاده كنيد.

قانون شماره 4) لطفا"ً در هنگام ایجادتاپیک یا مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب راانتخاب نماییدو از مطرح کردن سوالات خود در انجمن های نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید.

قانون شماره 5) لطفا" از ارسال تاپیکهای تکراری جدا" خودداری فرمایید. قبل از ایجاد تاپیک یا طرح سوال با استفاده ازگزینه جستجواز عدم وجود مطلب ارسالی در انجمن ها مطمئن شوید.. از نوشتن یک سوال و یا یک نامه درانجمن های مختلف خودداری فرمایید.

قانون شماره 6) در هنگام ساختن امضا در مشخصات شخصي خود ، از تبليغات تجاري (سايت و غير) خودتان و ديگران جدا خودداري نماييد. در صورتي كه سايت شما فعاليت آموزشي و يا فرهنگي دارد با ذكر فعاليت سايت براي شناساندن آن به كاربران ميتوانيد امضا را به سايت خود لينك دهيد البته توجه داشته باشيد كه امضا بايد كوتاه باشد . همچنين در سايت محلي در انجمن ساخته شده است که شما مي توانيد از آن جهت تبليغ سايت و کارهاي خود استفاده نماييد. در صورتي که به غير از اين عمل شود حساب آن کاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد.

قانون شماره 7) لطفاً از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت جداً خودداري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر ، تمامي آنها در اولين فرصت حذف خواهند شد و و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد .

قانون شماره 8) مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آنها، ويروسي نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پيشنهاد ميكنيم حتما پس از دريافت فايلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن فايلها را بر عهده دارند ، چك نماييد.

قانون شماره 9) تغيير نام كاربري فقط توسط مدير سايت مجاز است . چنانچه تمايل به تغيير نام كاربر خود داريد براي مديران ارشد سايت پيغام خصوصي ارسال نماييد و در آن پيغام نام كاربري قبلي ، نام كاربري جديد و آدرس ايميل خود را قيد نماييد.

قانون شماره 10) لطفاْ در زمان مطرح كردن مطلبي در انجمنها ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسايل مربوط به دین و سياست خودداری كنيد كه در اين صورت ، دسترسي كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد

قانون شماره 11) در صورت داشتن انتقاد از يک مدير لطفا در صورت تمايل به وسيله پيغام خصوصي‌ آنرا براي آن مدير ارسال نمائيد، چنانچه انتقاد و يا اعتراض نسبت به عمل يا رفتار مديري در انجمن داريد لطفا آنرا فقط از طريق پيغام خصوصي‌ براي مدیریت سایت‌ : ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي‌ و در صورت لزوم مشورت هاي لازم انجام شود. همچنين ميتوانيد از قسمت تماس با ما براي مدير انجمنها ايميل ارسال کنيد

قانون شماره 12) قانون كپي : در صورتي كه ميخواهيد از مباحث و آموزشهايي كه در اين انجمنها ذكر شده است در جايي ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام سايت و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينك پيغام را هم براي اطلاعات بيشتر ذكر نماييد
    با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت. در صورتي که از قوانين مذکور حمايت نکنيد (در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سايت حذف خواهد شد.

قانون شماره 13) از بحث و ارسال مطالبی که باعث توهین به سایر اقوام ایرانی میشود بصورت لطیفه و .. خودداری کنید

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

قوانین سایت

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي بازگشت به بالاي صفحه 

مواضيع مماثلة

-
    » شروع به کار سایت
    صفحه 1 از 1